مــشـــــــاوره رایــــــگــــــان

   804 87 442 021  

02144281086/02144254689/02144254690

 شركت فانه صنعت مهر عرضه كننده مستقیم دستگاه‌های تسمه کش Brother کشور تایوان (يكي از شناخته شده ترين برندهاي توليدكننده دستگاههاي تسمه كش در جهان) مي‌باشد. این شرکت افتخار دارد با گارانتی و خدمات پس از فروش مناسب اطمینان خاطر را برای مشتریان محترم خود فراهم آورده است.

 

تسمه کش نیمه اتوماتیک

دستگاه های تسمه کش میزی نیمه اتوماتیک یکی از پرکاربردترین ، مناسب ترین و اقتصادی ترین دستگاه های بسته بندی می باشند. این دستگاه در صنوف مختلف کاربرد فراوانی دارد و بهترین وسیله برای بسته بندی کارتن در سایزهای مختلف است.
طراحي ميزي شكل اين نوع تسمه كش ( تسمه زن ) باعث شده كه براي بسته بندي بسياري از كالاها كاربرد داشته باشد ، چه كالاهايي كه در بسته بندي مكعبي مانند كارتن و جعبه قرار دارند و چه كالاهايي كه در بسته بندي از پيش تعيين شده و منظمي قرار ندارند مانند لوله و پروفيل هاي سبك و ... .
از مزایای این دستگاه می توان به موارد ذیل اشاره نمود
1. مصرف برق کم به گونه ای که اگر مدت زمان خاصی ( قابل تنظیم از چند ثانیه تا چند دقیقه ) با دستگاه کار نشود، دستگاه به طور خودکار در حالت standby قرار می گیرد و به محض ورود دوباره سر تسمه به داخل دهانه ، دستگاه شروع به کار مجدد می نماید.
2. سرعت تسمه زنی بالا
3. ایچاد سر و صدای کم
4. کیفیت و طول عمر بالا
5. كاربري آسان
6. كاملا ايمن و بدون خطر
7. بي نياز از هرگونه بست به منظور تسمه كشي
روش كار دستگاه به گونه اي است كه اپراتور فقط سر تسمه را دور كالاي مورد نظر چرخانده و وارد دستگاه مي كند و ادامه كار به عهده دستگاه بوده و بدون نياز به بست و با استفاده از عمل ذوب كردن دو سر تسمه را بسيار محكم به هم چسبانده و عمل تسمه كشي خاتمه مي يابد.